OPC 95% - EKSTRAKT Z PESTEK WINOGRON

OPC 95% – EKSTRAKT Z PESTEK WINOGRON

Zawartość opakowania:

  • Składniki: woda, jodek potasu, jodan potasu, jodek sodu, jodan sodu.
  • Objętość netto: 250 ml (83 porcje po 3 ml, lub 50 porcji po 5ml).
  • Miarka: od 2,5 do 20 ml

W przypadku chorób tarczycy – przed rozpoczęciem dawkowania należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Produkt nie może być podawany osobom chorującym jednocześnie na niedoczynność tarczycy i chorobę Hashimoto.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia oraz sposób stosowania: u osób dorosłych stosować 1 porcję 3- 5 ml dziennie. U kobiet w ciąży oraz karmiących 1 porcję (5 ml) dziennie. Do pojemniczka dozującego wlać roztwór do kreski oznaczonej 3 ml lub 5 ml, odmierzoną porcję dodać do wody lub napoju bezalkoholowego. Po użyciu umyć pojemnik dozujący.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Stosowanie u kobiet w ciąży oraz karmiących po konsultacji z lekarzem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Przeciwwskazania: w przypadku chorób tarczycy, stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Przechowywać w temperaturze 1 – 25 °C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Po otwarciu: należy spożyć w ciągu 180 dni.
Objętość netto: 250 ml

OPC – zdrowie płynące
z natury

Ekstrakt z pestek winogron bogaty jest w proantycyjanidyny (OPC) – substancję znaną jako najsilniejszy antyoksydant na świecie. Niweluje negatywne działanie wolnych rodników, wykazuje działanie przeciwnowotworowe, a przede wszystkim wzmacnia, poszerza i uszczelnia naczynia krwionośne. Lista korzyści płynących z suplementacji OPC jest długa – to m.in. zdrowy układ krwionośny, poprawa stanu skóry, działanie antyalergiczne i przeciwzapalne, hamowanie oznak starzenia a nawet znaczne niwelowanie negatywnych objawów menopauzy. Substancja ta pomaga w leczeniu ponad 90 schorzeń.

Nasze OPC

W naszym preparacie ekstrakt z pestek winogron standaryzowany jest na aż 95% czynnej substancji, czyli OPC. Ekstrakt został wzbogacony o dodatkowe antyoksydanty – selen, witaminę C, ekstrakt z rdestowca japońskiego zawierającego resweratrol. Substancja ta wykazuje wysoki potencjał antyoksydacyjny, ale również przeciwwirusowy, przeciwnowotworowy i wspomagający w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych. Hamuje replikację wirusa HIV i opryszczki i zwiększa efektywność chemioterapii. W przeciwieństwie do innych preparatów, OPC marki Jodavita to kompleksowy preparat antyoksydacyjny, istotnie redukujący ilość wolnych rodników w organizmie, niwelujący efekty starzenia.