SUPLEMENTY DIET CLINIC PRO DR EWA DĄBROWSKA®

Dieta Dr Ewy Dąbrowskiej to fenomen w tematyce diet. Dieta owocowo–warzywna, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem i ogromnym powodzeniem. Wiele Klinik w całym kraju stosuje tą restrykcyjną, acz bardzo skuteczną dietę. Jednak to nie sama dieta, to zadbanie o Twój organizm.

Seria Dr Ewa Dąbrowska

OWOCOWO - WARZYWNA REWOLUCJA

Koncepcja żywienia według diety dr Ewy Dąbrowskiej® składa się z kilku etapów, niosących za sobą stałą zmianę stylu życia. Dzięki nim możemy uzyskać długotrwałe, korzystne wyniki zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu wielu chorób. Pierwsza linia suplementów Diet Clinic Pro to efekt ponad trzydziestoletniego doświadczenia Dr Ewy Dąbrowskiej i wyselekcjonowania najlepszych i najważniejszych składników odżywczych, które powinniśmy suplementować.

PIERWSZA LINIA - PODSTAWOWE WITAMINY I MINERAŁY DLA TWOJEGO ZDROWIA

Pierwsza linia suplementów marki Dr Ewy Dąbrowskiej - Diet Clinic Pro, to wysokiej jakości preparaty, uzupełniające najczęściej występujące niedobory w obecnej diecie. Suplementy te są szczególnie polecane osobom na dietach wegańskich i wegetariańskich, które z uwagi na wyłączenie produktów pochodzenia zwierzęcego są wyjątkowo narażone na niedobory witamin i minerałów. Specjalnie opracowane formuły spełniają kryteria suplementów diety odpowiednich podczas diety warzywno-owocowej i uzyskały rekomendację jej autorki, Dr Ewy Dąbrowskiej.

Rekomendacja Dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta warzywno-owocowa Dr Ewy Dąbrowskiej w fazie ścisłego postu wyłącza z jadłospisu wiele kategorii produktów. Osoby borykające się z niedoborami witamin i minerałów przed wkroczeniem na post, mogą odczuć pogłębienie deficytów substancji odżywczych w trakcie jego trwania. Seria suplementów Dr Ewy Dąbrowskiej spełnia kryteria produktów dozwolonych podczas postu – nie zawiera bowiem glutenu, laktozy ani olejów. Nasza witamina D3 + K2 rekomendowana na poście pozyskiwana jest z powierzchniowych alg morskich, dzięki czemu jest w 100% wegańska (w przeciwieństwie do popularnej, wegetariańskiej witaminy D3 z lanoliny). Nie zawiera także oleju – opracowana formuła witaminy D odznacza się wysoką wchłanialnością, bazując na wystarczającej ilości tłuszczu obecnego w warzywach.

DRUGA LINIA - ADAPTOGENY, ANTYOKSYDANTY, SUPLEMENTY FUNKCJONALNE

Drugą linię suplementów Dr Ewy Dąbrowskiej stanowią adaptogeny, antyoksydanty oraz suplementy funkcjonalne. Formuły suplementów funkcjonalnych zostały skomponowane w taki sposób, by składniki aktywne preparatu synergicznie zaspokajały konkretną potrzebę, jak np. wzmocnienie wątroby i procesów detoksykacyjnych czy wsparcie prawidłowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Seria wyróżnia się czystymi składami, bez zbędnych dodatków. Do produkcji suplementów użyto najwyższej jakości surowców o wysokiej bioprzyswajalności. 1-2 kapsułki będące zalecaną dzienną dawką, dostarczają odpowiednio wysokich stężeń substancji bioaktywnych. Linia ta stanowi naturalne uzupełnienie diety w składniki odżywcze – dla osób stosujących model żywienia opracowany przez Dr Ewę Dąbrowską jak i każdego, kto chce wzbogacić swoją dietę w prozdrowotne substancje płynące z natury - antyoksydanty opóźniające procesy starzenia, wykazujące potencjał przeciwnowotworowy, lub adaptogeny, będące naturalnym sprzymierzeńcem w walce z wszechobecnym stresem.