Kim jesteśmy

Nasze produkty tworzymy w zgodzie z naturą i dzięki naturze, by dbać o komfort i jakość życia. Tworzymy produkty, które odpowiadają potrzebom współczesnego świata i twojego zdrowia.
Jesteśmy poszukiwaczami. Tworzymy innowacyjne produkty.
Udoskonalamy istniejące preparaty oferując je na ogólnopolską skalę.
To na tym od początku istnienia opieramy swoją pozycję i działanie.


Jodavita jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w tworzeniu nowych produktów, marek i standardów w branży suplementów. Nasze produkty obecne są w kilku europejskich krajach, korzystają z nich tysiące ludzi, codziennie. I kochamy to, co robimy.
Nasze wartości

Otwarty umysł i chęć poznania

Poszukujemy nowych niestandardowych produktów, które dają prawdziwą wartość. Które istnieją w myśl zasady „Clean Label”, czyli bez zbędnych dodatków, zapychających tylko skład produktu.

Szacunek dla natury

To dzięki niej możemy tworzyć produkty, które działają. Produkty, które zmieniają życie i poprawiają komfort i styl życia. Dbamy o to, by nasze produkty były jak najbliżej natury.

Jakość produktów

Nieustannie doskonalimy swoją wiedzę i kompetencje, aby oferowane przez nas produkty były jak najlepszej jakości, a ich skuteczność – jak największa. Kontrolujemy i poprawiamy każdy etap i proces tworzenia, aby mieć pewność, że oferujemy tylko to co najlepsze i naturalne.

Elastyczność i szybkość działania

Dysponujemy umiejętnością szybkiego wdrażania rozwiązań, analizy sytuacji, podejmujemy szybkie decyzje oraz bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Akceptujemy zmiany i dostrzegamy możliwości z nich wynikające. Posiadamy zdolność do modyfikacji priorytetów.